مشاوره واتساپ 09226648254

دسته فاکتور


فاکتور فروش

 فاکتور فروش از مهمترین ابزارها برای کار اداری ،شرکت و فروشگاهها می باشد.طراحی و چاپ فاکتورنقش زیادی در هویت و ارائه ی خدمات شرکت شما دارد.

عوامل موثر در طراحی و چاپ فاکتور فروش

-جنس کاغذ:


جنس کاغذ مورد استفاده در فاکتور ،کاغذ تحریر و گلاسه های گرم پایین می باشد. در فاکتورهای چند نسخه ای برگه اول (نسخه ی اول)ضخیم تر و نسخه های بعدی به مراتب نازک تر می شوند.

-شماره سریال:


فاکتورهای دارای شماره سریال چاپی فقط قابل قبول اداره ی مالیات می باشد. (فاکتورهای شماره زن دستی فاقد اعتبار قانونی می باشد.).فاکتور های چند نسخه دارای شماره سریال های یکسان هستند یعنی در فاکتور دو نسخه ، دوبرگه ی اول دارای شماره سریال یکسان و در دو برگه ی بعدی شماره سریال یک رقم بالاتر می رود.شماره سریال در فاکتورهای رسمی به صورت برجسته و به رنگ قرمز است.
-پرفراژ: استفاده ی پرفراژ در قبض ها ،فاکتور و برگه های گارانتی می باشد.برای جداشدن آسان قسمتی از برگه استفاده میشود (یه قسمتی از برگه در دسته فاکتور باقی می ماند.)


-ابعاد فاکتور:


سایزهای استاندارد فاکتور A4 ,A5 ,B4, B5 می باشد.


-رنگ برگه فاکتور:


در فاکتورهای چند نسخه ای برگه ی اول سفید و برگه های بعد آن زرد، آبی ،صورتی و قرمز می باشد که این متفاوت بودن به دلیل زیبایی و تقسیم بندی فاکتور فروشنده ،خریدار و برای ثبت در اسناد حسابداری می باشد.


اطلاعات موجود در فاکتور فروش : در سمت راست فاکتور نام شرکت و آرم آن و سمت چپ آن تاریخ و شماره سریال می باشد قسمت سربرگ شامل: اطلاعات رسمی شرکت ،کد ملی،ادرس ،شماره تلفن و کد پستی می باشد.تمامی اطلاعات (نشانی ،جدول و ...) از اولین برگه تا اخرین برگه فاکتور یکسان می باشند.

مجتمع طراحی،چاپ و تبلیغات بابایی تمام این موارد را مرحله به مرحله به بهترین شکل انجام داده است.کافیست با ما تماس بگیرید.

مارا دنبال کنید.

شما میتوانید، محصولات، نمونه کارها، تخفیفات ویژه و خدمات چاپ بنر اصفهان را دنبال کنید.