مشاوره واتساپ 09133203842

چاپ روی لیوان اصفهان

منظور از چاپ عکس بر روی لیوان (چاپ روی ماگ)، عکس یا تبلیغاتی می باشد که بر روی لیوان چاپ می شوند. این کار با اهداف مختلفی انجام می شود  که در ادامه توضیح داده شده است...چاپ روی لیوان در اصفهان

کاربردهای چاپ روی لیوان:

تبلیغات: 

از جمله کاربردهای اصلی چاپ روی لیوان ( چاپ روی فنجان) استفاده برای تبلیغات می باشد. شما با سفارش ساخت این لیوان و چاپ لوگو یا محصول مورد نظر خود، می توانید  تبلیغات گسترده ای داشته باشید و البته چون لیوان در روز بسیار استفاده می شود محصول شما در نظر افراد خواهد بود و البته مقرون به صرفه نیز هست.

هدیه:

برای خوشحال کردن افراد گاهی یک کار نو بسیار جالب توجه خواهد بود. شما می توانید عکسی از خاطراتتان با افراد (مادر، خواهر و یا عشق خود) یا عکسی از ایشان را چاپ نموده و با هدیه به او، خوشحالش کنید. مطمئنا این هدیه یک هدیه ماندگار و خاطره انگیز خواهد بود.
 

آشنایی با انواع چاپ بر روی لیوان

1. چاپ بر روی لیوان سفید سرامیکی:

کیفیت عکس چاپ شده بر روی لیوان سرامیکی بسیار عالی می باشد و با مرور زمان کم رنگ نخواهد شد. همچنین از انواع رنگ ها می توان استفاده نمود ( هیچ گونه محدودیتی در انتخاب رنگ نیست) . به دلیل قیمت پایین این ماگ ها، قیمت نهایی برای چاپ و سفارش کمتر از بقیه محصولات خواهد بود.  چاپ روی لیوان سرامیکی در اصفهان از تخصص های ماست.
چاپ روی لیوان سرامیکی اصفهان
برای آشنایی با مشخصات چاپ لیوان فسفری  به جدول زیر توجه نمایید:
جنس لیوان نوع چاپ ابعاد لیوان رنگ لیوان سایز قابل چاپ
سرامیک چینی سابلیمیشن حرارتی ارتفاع9.5 و قطر 8 سانتی متر سفید 20 در 9.5 سانتی متر


2. چاپ روی لیوان حرارتی جادویی

لیوان حرارتی به لیوان جادوئی نیز معروف می باشد. به این دلیل به این لیوان جادویی گفته می شود که این لیوان در ابتدا مشکی می باشد پس از ریختن چای یا نوشیدنی داغ در آن سفید شده و طرح چاپ شده بر روی آن نمایان می شود. این لیوان می تواند کادویی هیجان انگیز برای افراد باشد و آنها را شگفت زده کنید. برای چاپ بر روی این لیوان هیچ گونه محدودیتی برای رنگ وجود ندارد و تمام رنگ ها درخشنده نمایش داده می شود. چاپ لیوان حرارتی در اصفهان از تخصصهای ماست.
برای آشنا شدن با مشخصات لیوان جادویی به جدول زیر توجه نمایید:
 
جنس لیوان نوع چاپ ابعاد لیوان رنگ لیوان سایز قابل چاپ
سرامیک چینی سابلیمیشن حرارتی ارتفاع9.5 و قطر 8 سانتی متر مشکی پس از گرم شدن سفید 20 در 9.5 سانتی متر


3. چاپ روی لیوان اکلیلی

چاپ بر روی لیوان اکلیلی به دلیل رنگ به خصوصی که دارند بسیار جالب بوده و جلوه خاصی دارد. چاپ بر روی این لیوان ها به صورت حرارتی یا سابلیمیشن می باشد. در این نوع چاپ قسمت سفید عکس چاپ نمی شود و از آن قسمت ها رنگ لیوان که طلایی یا نقره ای یا رنگ ارکیده است نمایان می شود. چاپ روی لیوان اکلیلی در اصفهان از تخصص های ماست.
برای آشنایی با مشخصات چاپ روی لیوان اکلیلی به جدول زیر توجه نمایید:
جنس لیوان نوع چاپ ابعاد لیوان رنگ لیوان سایز قابل چاپ
سرامیک چینی سابلیمیشن حرارتی ارتفاع9.5 و قطر 8 سانتی متر نقره ای . طلایی . ارکیده 20 در 9.5 سانتی متر


4. چاپ روی لیوان فسفری

چاپ روی لیوان های فسفری به دلیل رنگ های لیوان (که رنگ های نارنجی و فسفری می باشد) جالب توجه است.در چاپ لیوان فسفری همانند چاپ لیوان اکلیلی، برای رنگ سفید از رنگ بدنه خود لیوان استفاده میش ود. این لیوان به دلیل رنگ زننده ای که دارد فقط برای چاپ  رنگ های تیره مناسب می باشد. چاپ روی لیوان فسفری در اصفهان از تخصص های ماست.
برای آشنایی با مشخصات چاپ لیوان فسفری  به جدول زیر توجه نمایید:
جنس لیوان نوع چاپ ابعاد لیوان رنگ لیوان سایز قابل چاپ
سرامیک چینی سابلیمیشن حرارتی ارتفاع9.5 و قطر 8 سانتی متر نارنجی . لیمویی 20 در 9.5 سانتی متر


5. چاپ روی فنجان

فنجان که به نیم ماگ نیز معروف هست به دلیل حجم کمتر نسبت به دیگر ماگ ها برای مصارف شخصی بسیار مناسب می باشد. چاپ بر روی این فنجان ها هم به شکل سفید سرامیکی و هم حرارتی انکان پذیر است. چاپ بروی فنجان در اصفهان از تخصص های ماست.
چاپ بر روی فنجان در اصفهان

برای آشنایی با مشخصات چاپ روی فنجان به جدول زیر توجه نمایید:
جنس لیوان نوع چاپ ابعاد لیوان رنگ لیوان سایز قابل چاپ
سرامیک چینی سابلیمیشن حرارتی ارتفاع7.5 و قطر 6.5 سانتی متر سفید سرامیکی . حرارتی 17 در 7.5 سانتی متر


سفارش چاپ عکس روی لیوان اصفهان

شما برای سفارش چاپ روی لیوان در اصفهان می توانید با ما در ارتباط باشید. چاپ یادبودها، تولدها، سالگردها و روزهای خاص، چاپ عکس های دونفره یا گروهی و یا چاپ متن و شعر روی لیوان را به ما بسپارید و ما با بهترین کیفیت و ضمانت و با مناسب ترین قیمت از ما دریافت کنید. جهت اطلاع از قیمت چاپ لیوان در اصفهان با ما در ارتباط باشید...

مرکز تخصصی چاپ بابایی

طرح از شما طراحی و چاپ روی همه چیز از ما
جهت ارسال سفارش از طریق شماره تلفن: 09133203842 و ایمیل:   chapbabaie@gmail.comبا ما تماس بگیرید
 

مارا دنبال کنید.

شما میتوانید، محصولات، نمونه کارها، تخفیفات ویژه و خدمات چاپ بنر اصفهان را دنبال کنید.